کسب درآمد و فروشگاه اینترنتی مرجع رسمی مقالات سئو
close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
درآمد عالی با فروش فایل
ایجاد اپلیکیشن اندروید
تبلیغات بنری و متنی
loading...
YourAds Here YourAds Here

مرجع رسمی مقالات سئو

بازدید : 8
سه شنبه 24 اسفند 1400 زمان : 9:53


خطاها بهینه سازی در واقع عضو طلاق ناپذیر بهینه سازی وبسایت به شمار میروند. طبیعی میباشد که در هر قضیه ای اشتباهاتی در ادراک سئو در مشهد بعضا مفاهیم وجود داشته باشد. نکته ای که اصلی است این میباشد که شما بایستی با مطالعه فراوان و به کارگیری از شایسته ترین منابع جان دار، از بروز ایرادات در فرایند کاری خویش خودداری نمایید.

خطاها seo، می‌توانند تا حد بسیار متعددی در مسئله افت مرتبه وب سایت نقش داشته باشند. در واقع به انگیزه توسعه بهینه سازی وب سایت در سال های اخیر، بعضی از صاحبان وبسایت ها اشتباهاتی را در استراتژی های seo خویش اجرا می‌دهند و در برخی از مورد ها، ضربه بسیار شدیدی به تجارت و مارک خویش وارد میکنند.

در فیض ما به‌دنبال این نوشته‌علمی کارایی کرده ایم تا متداول ترین خطاها بهینه سازی وبسایت را برای شما عزیزان گردآوری کرده و آیتم نظارت ظریف قرار داده ایم، تا بتوانید با مطالعه درست آن‌ها همت خویش را بهبود بخشیده و عمل های صحت در مورد سئو وب سایت داشته باشید. اما توجه داشته باشید که‌این نوشته‌علمی مدام مطابق با نهایی متدهای فراگیری seo، بروز شود؛ بدین ترتیب هر یک‌سری وقت یک توشه می بایست آن را مجددا مطالعه کرده و مطالب تازه را در پروسه کاری خویش به شایسته ترین صورت پیاده سازی فرمائید.

اکنون وقتشه! اینو بخون: اصول مهم بهینه سازی برای مبتدیان
توصیه تالیف کننده این میباشد که نخستین نوشته‌ی‌علمی بالا را خوانده و آن گاه ادامه این نوشته‌ی‌علمی را بخوانید.

بی توجهی با گاز لود وبسایت
ادراک نکردن اهمیت سرعت لود صفحه های وبسایت از بزرگترین ایرادات رایج seo است. سرعت سایت اهمیت متعددی داشته و موتورهای کاوش نیز آن را تحت عنوان یک فاکتور درجه بندی مهم و بسیار اساسی در لحاظ میگیرند. چراکه غرض موتورهای کاوش، جذب رضایت یوزرها فضای مجازی میباشد. با استناد به آمارهای گوگل، اکثر یوزرها در صورتی در ذیل 3 تا 5 ثانیه نتوانند به ورقه تارنما متبوع خویش دست پیدا نمایند، از تارنما بیرون گردیده و در‌پی کاغذ دیگری میگردند. بدین ترتیب اصلا نباید به‌این فاکتور مرتبه بندی بسیار اساسی بی توجهی نمائید. شما می‌توانید برای نظارت موقعیت همت خویش در قضیه سرعت تارنما از ابزارهایی مثل Google PageSpeed Insight به کار گیری نمایید.

عدم فهم اهمیت محتوای دیدنی
این آیتم جزو معمول ترین خطاها seo تارنما است. شما با یک جستجوی معمولی در موتورهای کاوش، میتوانید متوجه گردید که اکثر تارنما ها به کیفیت و جاذبه داشتن محتوای خویش اهمیتی نمی دهند. توصیه ما این میباشد که به مکان متمرکز شدن بر این قضیه که به طبع می بایست تعداد متعددی محتوا ساخت‌و‌ساز فرمائید، عالی میباشد که کمیت شغل خویش را کاهش داده و بر کیفیت ایجاد محتوای خویش اضافه نمائید. چگونگی ایفا این شغل را میتوانید با به کارگیری از نکات و دستور کار های فراگیری ساخت محتوا اعمال دهید.

نکته ای بسیار مهمی که دراین باره وجود دارااست این میباشد که شما بایستی استراتژی های seo تارنما خویش را طوری تهیه و تنظیم نمایید که علاوه بر اینکه محتواهای شما مطابق گرایش موتورهای کاوش می باشد، برای مخاطبینتان هم جذابیت کافی را داشته باشد. طبیعی میباشد که هنگامی محتوای تارنما شما بها پیدا می نماید که برای همه عده ای که جذب برندتان می‌شوند، کاربردی باشد.

برچسب ها سئو در مشهد ,
بازدید : 11
دوشنبه 23 اسفند 1400 زمان : 9:46


نقشه وب سایت یا این که وبسایت مپ (sitemap) فایلی میباشد که داده ها جامعی در رابطه همه صفحه ها سئو در مشهد و مطالب جانور در وبسایت شما در چنگ موتورهای کاوش قرار می‌دهد. ما درین نوشته‌ی‌علمی به طور بدون نقص آن را برای شما توضیح می‌دهیم تا فهم جامعی از آن داشته باشید.


تارنما مپ چه میباشد؟
نقشه وبسایت یا این که وبسایت مپ (sitemap) یک نقشه تفصیلی از وب سایت میباشد، که به موتورهای جستجو گر در یافت کردن، خزیدن و فهرست بندی همه مطالب تارنما یاری می نماید. تارنما مپ همینطور به موتورهای کاوش می‌گوید که کدام شیت در تارنما شما مهم ترین میباشد.

چرا نقشه وبسایت اساسی میباشد؟
روی هم رفته، وبسایت شما از داشتن وبسایت مپ فایده خواهد پیروزی چون موتورهای کاوش مانند دعوت به خزیدن و فهرست کردن صفحه ها مذکور با آن کردار می نمایند. دو نوع نقشه وبسایت وجود داراست: HTML و XML ، هر مورد استعمال و مقادیر خاص خویش را برای seo موتور کاوش دارا هستند. با این اکنون ، ازآنجاکه تمرکز اساسی نقشه های HTML هدایت خریداران میباشد، ما بر مزایای نوع XML تمرکز خوا هیم کرد، که صرفا برای اعتقاد از شناسایی URL های فهرست گردیده در یک وب سایت بوسیله خزندگان موتور های کاوش وجود دارااست.

پیش از اینکه به جزئیات بیشتری بپردازیم، بیایید آنچه نقشه های XML اعمال نمی دهد را گزینش کنیم:

ارسال نقشه وب سایت XML نمایه سازی برگه را ضمانت نمی نماید. وب سایت مپ ها بیشتر تحت عنوان سفارش های URL هایی که میخواهید در موتورهای کاوش خزیده و نمایه شوند، چشم می گردند.
نقشه های XML اقتدار اضافه نمی‌کنند. برخلاف پیوندهای HTML در وبسایت شما، URL های مذکور در نقشه وبسایت XML از تایید صلاحیت لینک و پیوند عبور نمی‌کنند و تأثیر یه خرده در بهبود جايگاه بندی دارا هستند.
به این ترتیب چه‌گونه یک نقشه وب سایت XML میتواند به سایت شما منفعت برساند؟ به عبارت معمولی خیس، داشتن نقشه های XML داده های بیشتری را به موتورهای کاوش منتقل می نماید، که به نوبه خویش:

می‌تواند به خزندگان موتور کاوش یاری دهد URL های نو را در وبسایت شما پیدا و ایندکس نمایند. مخصوصا درصورتی که سایت شما بلندمرتبه میباشد ممکن میباشد، برای خزنده های اینترنت کشف و ایندکس صفحه های تازه و به روز گردیده اختلال باشد. داشتن نقشه وب سایت XML ، آنها‌را در سوی صحیح پند می نماید.

برچسب ها سئو در مشهد ,
بازدید : 7
يکشنبه 22 اسفند 1400 زمان : 9:58


بهینه سازی کلاه سیاه چه می باشد؟ seo کلاه سیاه به تکنیک، استراتژی ها و طرز هایی گفته می‌شود که از طریق های سئو در مشهد غیررسمی و مخرب تلاش می نمایند مرتبه وبسایت ارتقاء دهند. در بنا شده در seo کلاه سیاه، غرض بیشتر ارتقاء مرتبه در موتورهای کاوش میباشد و هیچ تمرکزی برروی مخاطبان و یوزرها وب سایت نیست. اما خب اشخاص که در موضوع سئوکلاه سیاه، عمل می نمایند، هیچگاه از دستورعمل های رسمی گوگل پیروی و تاسی نمیکنند و صرفا یک چیز را می ببیند: قرار به دست آوردن در شیت اولیه گوگل در سریعترین فرصت و به هر قیمتی.

در دنیا بهینه سازی، شرایطی وجود داراست که باید رعایت خواهد شد. این قانون ها برای خویش ما میباشد که با تاسی از آن ها علاوه بر ساخت و ساز یک اطراف مطلوب و بهبود تجربه کاربری، خواهیم توانست سکو تارنما خویش را به طور به طور کامل اصولی ارتقاء دهیم که هیچگاه در گیر افت نشود. برای ارتقاء جايگاه تارنما، نیاز میباشد که مدام با آخری تغییرات گوگل و تکنیک های نو seo، آپ تو دیت باشید تا بتوانید در درجه اولیه گوگل قرار بگیرید. متاسفانه، بیشتر کسانی که در موضوع بهینه سازی کلاه سیاه کار می نمایند، با اینکه با آخری آشنا می باشند البته در واقع می‌خواهند که ره صد ساله را یک شبه بپیمایند و خیر فقط نمی توانند بلکه طاقت فرسا گزینه جریمه گوگل قرار میگیرند. درپی نوشته‌ی علمی، قصد داریم که 8 تکنیک خطرناک که در بهینه سازی کلاه سیاه استعمال می‌گردد را ذکر کنیم.

8 تکنیک خطرناک seo کلاه سیاه
1. خرید لینک و پیوند
مت کات کارشناس بهینه سازی ذکر می نماید:

"اکثریت اشخاص برای اینکه بتوانند لینک و پیوند های ورودی بیشتری بگیرند و سریع خیس در صفحه ها نخستین قرار بگیرند، مبادرت به خرید لینک و پیوند می نمایند." این یکی‌از بدترین تکنیک های seo کلاه سیاه میباشد که متاسفانه وبسایت های تعالی هم به کارگیری می نمایند.

مالکان وب سایت فکر‌میکنند که با خرید پیوند، می‌توانند وب سایت خویش را سریعتر بالا بیاورند و در به عبارتی درجه بمانند و همینطور دیگر مایحتاج وجود ندارد بابت ساخت محتوا کلی هزینه نمایند ولی می بایست بگوییم، خرید پیوند یکی مفاد seo کلاه سیاه میباشد و گوگل امروزه به اشخاصی که می‌خواهند با دورزدن ضابطه، وب سایت خویش را با صرفه کنند، شدید واکنش خواهد کرد.

2. کامنت های اسپم
به طبع تا به درحال حاضر مشاهده نموده اید که عده ای ذیل پست های شما کامنت گذاری می نمایند یا این که پیوند های وب سایت خویش را قرار میدهند که از دید محتوا و زمینه هیچ ارتباطی با وب سایت شما ندارند. همینطور ممکن میباشد که خویش شما این فعالیت را اعمال بدهید. بایستی اعلام‌کرد اینگونه کامنت هایی را " کامنت اسپم" می‌گویند. کامنت اسپم یکی از دیگر از تکنیک های بهینه سازی کلاه سیاه میباشد که اشخاص اکثر وقت ها فکر‌می‌کنند، برروی تارنما تاثیر مثبت داراست.

اولیه اینکه اساسا وب سایت ها، پیوند های ورودی به دیگرافراد به طور noopener noreferrer nofollow در می‌آورند که‌این یعنی ، هیچ تاثیری این بک پیوند بروی مرتبه وب سایت شما ندارد و حتی ممکن میباشد که سبب ساز جریمه وب سایت شما هم خواهد شد.

همینطور درصورتی که شما کامنت های وب لاگ تارنما خویش را سوای محاسبه پذیرش فرمایید که اکران داده گردد، ممکن میباشد که پیوند های اسپم و مخرب قرار بگیرد که‌این مساله تاثیر منفی برروی تارنما شما خواهد گذاشت و همینطور منجر می گردد که جلوه وب لاگ شما بین سایر یوزرها تخریب خواهد شد. پس برای چه اینقدر پافشاری دارید که از تکنیک seo کلاه سیاه استعمال نمائید تا آیتم جریمه گوگل و کاهش درجه واقع گردید؟

3. محتوای اسکن گردیده
در خویش ایجاد محتوای ناب حرف زیاد شد‌ه‌است و همگی اشخاص نیز می‌دانند که محتوا، فرمان روا تارنما میباشد. شل ترین و ارزانترین شیوه برای ارتقا جايگاه تارنما، ساخت محتوای ناب میباشد. موتورهای کاوش به محتوای ناب اهمیت متعددی می دهند و به کارگیری از محتوای اسکن گردیده را بدترین نوع seo کلاه سیاه می‌دانند.

برچسب ها سئو در مشهد ,
بازدید : 12
شنبه 21 اسفند 1400 زمان : 9:55


به گفته خیلی از اساتید این فن ، سئوی خارجی یا این که Off Page بهینه سازی مشمول 70 درصد شغل می‌شود. سئو در مشهد اما از نظر ما نیز offpage فقط ۴۰ درصد شغل میباشد و در صورتی محتوای خیر نباشد مخاطب را جذب نمیکند. حالا بگذریم و بریم سراغ توضیح بی نقص offpage یا این که بهینه سازی Off Page … خلاف نحوه سئو On Page که بسط اینترنت سايت با در دست گرفتن مستقيم بالايي ایفا مي‌شد،

طریق بهينه سازی خارج شیت دربرگیرنده تک تک ارتقاهايي میباشد که در بیرون از اینترنت سايت شما ایفا مي‌خواهد شد.

اين دربرگیرنده آحاد چيزهايي میباشد که مي‌تواند در بدست آوردن سکو‌بندي بالاي سايت شما یاری دهد.

سئو Off Page در سکو نخستین در بدست آوردن پيوند دهندگان متمرکز مي‌گردد.

نکته : لینک و پیوند دهندگان پيوندهايي می‌باشند که از سايت‌هاي ديگر به سايت شما اشاره مي‌نمایند.

بعد از آن با به کار گیری از طریق‌هايي که در بیرون از اینترنت سايت ایفا مي‌خواهد شد به بهينه‌ سازی موتور کاوش مي‌پردازد.

بهینه سازی Off Page يک فرآيند نامحدود میباشد که به وسیله مهندسين seo در سوی بدست آوردن پيوند دهندگان، اداره مي‌گردد.

seo تکنیکال یا این که بهینه سازی فنی از اشکال seo تارنما
seo فنی به پروسه seo وبسایت شما برای مرحله خزیدن و ایندکس اشاره دارااست.
در واقع با بهینه سازی تکنیکال، می‌قدرت به موتورهای کاوش امداد کرد تا سوای هیچ مشکلی به اینترنت‌تارنما شما دسترسی پیدا نمایند، آن را بخزند، تعبیر و تفسیر نمایند و فهرست نمایند.
به‌این مدل از seo “فنی” گفته میگردد به دلیل آن که هیچ ارتباطی با محتوای حقیقی وبسایت یا این که تبلیغات فرنگی آن تارنما ندارد.
به عبارت دیگر مقصود اساسی سئو تکنیکال seo زیرساخت یک سایت میباشد.

بدین ترتیب بالاتر از جاری ساختن کارها seo، شعور بهینه سازی فنی برای فرایند کلی تارنما شما ضروری میباشد تا بایستی بدانید آیا صفحه های شما هم برای خزنده‌ها و هم برای بشر‌ها مطلوب می باشند یا این که نه؟
آری از آن جایی که بهینه سازی فنی وبسایت می تواند تأثیر اکثری در تلاش همگی اجزای وبسایت داشته باشد، به کارگیری آن پیش از هر اقدامی اصلی میباشد.
به گونه ای که در شرایطی که در seo تکنیکال شما مشکلاتی وجود داشته باشد، احتمالاً کارایی‌های سئوی شما نتیجه ها گزینه انتظار را تولید نخواهند کرد.
پس بسیار اصلی میباشد که مطمئن گردید بهینه سازی فنی چه میباشد و به چه شکل آن را به صحت جاری ساختن دهید.

برچسب ها سئو در مشهد ,
بازدید : 7
چهارشنبه 18 اسفند 1400 زمان : 9:58


معیارهای seo محتوا به صورت دایم در حالا تغییر تحول میباشد. بازاریابی محتوا اولیه توشه از اواسط‌های سئو در مشهد ده سال 1990 میلادی صورت گرفت. در آن مجال متاتگ ها و تکرار مداوم و تصنعی و مصنوعی لغات کلیدی (Keyword Stuffing) فقط تکنیک‌هایی بود که برای تهیه کردن مرتبه مطلوب در لیست حاصل به شغل بسته می شد.

در سال 2004 بمباران محتوا اینترنت‌وب سایت‌ها با انکر تکست ها و خرید پیوند‌های فراوان از وب لاگ‌ها به اهرمی مضاعف برای کسب سکو عالی تبدیل گردیده بود. در سال 2011 پای کانال‌های اجتماعی هم به بازار داغ درجه‌بندی اینترنت‌وب سایت‌ها کشیده شد تا بازاریابی کانال‌های اجتماعی نیز به یک متد مهم برای باصرفه‌سازی موتورهای کاوش بدل گردد. الگوریتم‌های موتورهای کاوش همگام با تغییرات دنیای وب دائماً باصرفه‌سازی گردیده‌اند. با این وصف، تکنیک‌هایی که سال‌ها پیشین به بهبود درجه اینترنت‌تارنما شما و رونق کسب و کارتان باعث گردیده بود امروزه قادر است زخم‌های جبران‌ناپذیری به seo وبسایت شما وارد نماید.

اگرچه آینده تغییرات الگوریتم موتور کاوش نامعلوم میباشد، البته چیزی که بدیهی میباشد ضرورت و اهمیت seo میباشد. شاید موقعیت اینترنت‌تارنما شما در موتورهای کاوش اکنون رضایت نصیب میباشد، با این حالا در شرایطی که با اصول درست بهینه سازی جلو رفتن نکنید در آینده منزلت خویش را فی مابین یوزرها از دست خواهید بخشید. برای آنکه بتوان از موتورهای کاوش سود گرفت بایستی به تغییرات ساخت گردیده در موتور جستجوی گوگل مسلط بود. در صورتی‌که بتوانید اینترنت‌تارنما خویش را با این تغییرات منطبق دهید، مطمئناً شما چیره بازاریابی موتورهای کاوش خواهید بود.

رقبای شما بی کار ننشته‌اند
در شرایطی که عبارت بازاریابی دیجیتال و seo به گوش شما رسیده میباشد، مطمئن باشید رقبای‌تان نیز از پتانسیل بالای آن‌ها باخبر گردیده‌اند و حتی ممکن میباشد که فعالیت بر روی سئو برای موتورهای کاوش را نیز شروع کرده باشند. بازار بهینه سازی و با صرفه‌سازی این ایام گرمِ گرم میباشد و تصور نمی شود با وجود موتور جستجوی گوگل این بازار به‌این زودی‌ها از تب و تاب بیافتد. پس در‌صورتی‌که قصد دارید مشتریان خویش را به طور اینترنتی مقصود بگیرید، چه خوب که زودتر دست به شغل گردید چون هر چه رقابت seo فی مابین شما و رقبایتان بیشتر گردد، مرتبه گیری در حاصل جستجوی گوگل نیز به مراتب دشوارتر شود.

چه تفاوتی فی مابین seo و بازاریابی اینترنتی میباشد؟
شاید شما نیز مانند اکثری از کسب و کاران نو آشنا گردیده با بازاریابی دیجیتال، از خویش بپرسید که آیا بهینه سازی به عبارتی بازاریابی اینترنتی میباشد؟ بی آلایش‌ترین پاسخ این میباشد که بهینه سازی صرفا یکی ابزارهای جان دار برای پرورش و رونق در بازاریابی اینترنتی میباشد. ابزارهای دیگری مانند کانال‌های اجتماعی، پست الکترونیک و استراتژی محتوا نیز به اندازه بهینه سازی در توفیق یک کمپین بازاریابی اینترنتی تاثیرگذار می‌باشند.

ایجاد کرد یک اینترنت‌تارنما همچون کامل شدن کردن یک جورچین تبارک میباشد که برای تکمیل به تک تک قطعات نیاز داراست. زمانی‌که شما یک اینترنت‌وبسایت فعال سازی می کنید بایستی با هزاران حریف همچون خویش به رقابت بپردازید و seo صرفا یکی‌از ابزارهای جان دار برای کسب درجه خوب درین رقابت میباشد. در صورتی این سوی داستان ادراک صحیح موتورهای کاوش از مطالب شماست، سوی دیگر رضایت کاربرانی میباشد که به اینترنت‌وب سایت شما هدایت گردیده‌اند!

برچسب ها سئو در مشهد ,
بازدید : 12
دوشنبه 16 اسفند 1400 زمان : 10:47


در اینجا بعضی از خصوصیت‌های کلیدی که متخصصان seo پیروز بایستی در دنیای بازاریابی دیجیتال و باصرفه‌سازی موتور کاوش سئو در مشهد داشته باشند، آورده گردیده است:

۱. فهم و شعور سه سطح بهینه سازی

سه سطح برای seo و با صرفه‌سازی موتورهای کاوش وجود دارااست که هر کارشناس سئوی بهتر می بایست در گسترش استراتژی بازاریابی هر سه را در حیث داشته باشد:

سطح فنی بهینه سازی یا این که بهینه سازی تکنیکال به موادتشکیل دهنده غیر محتوایی وبسایت شما اشاره دارااست. این قسمت مشتمل بر استراتژی‌هایی برای بهبود ساختار و شالوده نخستین سایت میباشد. بخشی از این سطح مشتمل بر جاری ساختن تجزیه و ارزیابی بدون نقص سایت میباشد که قادر است زمان‌هایی را برای بهبود سرعت سایت، نمایه سازی، سازش با موبایل، خزیدن و معماری تارنما بوجود آورد. seo تکنیکال بایستی خوانایی یک وبسایت را بهبود دهد، که در پی آن تجربه مخاطب بهبود می یابد و به موتورهای کاوش علامت میدهد که سایت چقدر عالی میباشد.


سرویس ها بهینه سازی
خدمت سرویس ها seo یکی‌از خدمت‌های کمپانی ebgroup میباشد. برای جستجوی لغات کلیدی، seo و استراتژی محتوا، رپورتاژ صرفا یکسری گزینه از سرویس ها بهینه سازی ebgroup میباشد.

پیشنهاد سرویس ها بهینه سازی
بهینه سازی داخلی به محتوای وبسایت شما و باصرفه‌سازی آن برای یاری به موتورهای کاوش در فهم و شعور مسئله محتوای شما و دیدن سایت تحت عنوان یک منبع پر ارزش مربوط می گردد. سئوی داخل شیت مشمول به کار گیری از عناصری مانند لغت ها کلیدی، متا تگ‌ها، پیوند‌های داخلی و تگ‌های تیتر HTML به طریق‌هایی میباشد که به ارتقاء ترافیک موتورهای کاوش یاری می‌نماید تا در بالای نتیجه ها گوگل قرار گیرد.

با صرفه‌سازی بیرون از ورقه راجع‌به تولید یک ارتباط کار کشته‌خیس در میان تارنما شما و بقیه سایت‌ها از روش گونه های تاکتیک‌های لینک و پیوند‌سازی میباشد. همینطور با صرفه‌سازی بیرون از ورقه مشتمل بر استراتژی‌هایی برای ساخت آوازه یک سایت میباشد تا به موتورهای کاوش نشانه دهد که‌این سایت منبع قابل اعتمادی میباشد و بایستی در بالاترین سطح مرتبه‌بندی در موتورهای کاوش قرار گیرد.

کارشناسان seo می بایست بدانند که چه گونه تمامی مقاطع با صرفه‌سازی موتور کاوش در سکو‌بندی تارنما در میان نتیجه ها جستجوی گوگل نقش دارا هستند.

۲. فرضی تیزهوش برای بازاریابی

جنبه‌های فنی بهینه سازی قسمت بزرگی از فعالیت میباشد و فهم و شعور مسائلی که قادر است منجر خواهد شد گوگل سایت شما‌را در حاصل کاوش قرار دهد، بسیار اساسی میباشد. ولی زمانی که‌این سطح را گذراندید، متوجه میشوید که کسب و امور در صنعت بهینه سازی شباهت‌های متعددی با بقیه فرآیندهای بازاریابی دیجیتال یا این که حتی بازاریابی سنتی دارا‌هستند: یعنی در غایت، بایستی محتوا را به سیرتکامل‌ای تولید نمایید که منافع مصرف کننده را معین نماید تا به فروش مجاورت‌خیس گردید.

قسمت طاقت فرسا، تولید محتوایی میباشد که هم برای اشخاص آن طرف موتور کاوش قانع کننده باشد و هم الگوریتم گوگل را شادمان نماید، که‌این نیتز به تجربه داراست.

تخصص موردنیاز برای رابطهِ تیتر یک کارشناس seo و فن‌ی بازاریابی دیجیتال بسیار عمیق‌خیس میباشد. برای توفیق حقیقی در نقش seo، مدام بایستی بازاریابی محتوا را در سطح عمیق‌تری به عنوان مثال روانشناسی مصرف‌کننده و مخاطبان هدفی که برای آن ها بازاریابی می کنید، دیده‌انداز کانال‌های اجتماعی، پباده سازی و گسترش اینترنت، استراتژی‌های بازاریابی ویروسی، و هدف ها کلی بیزنس که به ارتقاء تدبیر و تبدیل مارک امداد می‌نماید، را در حیث بگیرید.

برچسب ها سئو در مشهد ,
بازدید : 7
يکشنبه 15 اسفند 1400 زمان : 9:50


بالاخره قصد به یادگیری seo گرفتید؟ بیشتر از این در وب سایت های دیگر نچرخید، بنشینید، حواستان را گردآوری نمائید سئو در مشهد و برای یادگیری مهیا گردید (پیمان می ‌دهم که بهینه سازی، عمل مشغول کننده ای برایتان خواهد بود).حضور شما در اینجا چندین چیز را به اینجانب میگوید، البته شاید مهمترین قضیه این باشد که متوجه گردیده اید که در دنیای مدرن که همگی به هم متصل میباشند، یادگیری بهینه سازی برای پرورش سازمان و سایت شما بسیار اساسی میباشد. نترسید، بهینه سازی آنقدرها هم که فکر‌می‌کنید‌ ترسناک وجود ندارد. پیش از استارت بهینه سازی بایستی دو چیز را بدانید: بهینه سازی چه است و چرا اساسی میباشد؟

بهینه سازی چه چیزی است؟
بهینه سازی یا این که سئو برای موتورهای کاوش، عملی برای بهبود و ارتقای یک سایت به خواسته ارتقاء تعداد بازدیدکنندگانی میباشد که آن وبسایت از موتورهای کاوش اخذ می نماید. در اصل، seo در زمینه‌ی کسب جايگاه فراتر در نتیجه ها موتور کاوش برای لغت ها کلیدی مربوط به وب سایت شما میباشد. مگر یک‌سری نفر روی لینکی در شیت چهارم جستجوی گوگل کلیک می نمایند؟!

بهینه سازی از جنبه های متنوع قابل چک میباشد. از جمه این مفاد می شود به مورد های ذیل اشاره نمود:

کلماتی که در صفحه های تارنما شما از آن‌ها مستعمل میباشد
چه وبسایت هایی و چه‌گونه به شما لینک و پیوند داده اند
ساختار تارنما شما برای پایش ربات های موتورهای کاوش باصرفه میباشد یا این که خیر
چرا بهینه سازی اساسی میباشد؟
اکثری از اشخاص از موتورهای کاوش مانند گوگل، بینگ و یاهو برای کشف داده ها آیتم نظرشان به کار گیری می نمایند. بازدیدهایی که از ترافیک ارگانیک به دست می‌آیند معمولاً از جانب کاربرانی میباشد که تا قبل از اینً در خصوص تارنما شما چیزی نشنیده اند. این موتورهای کاوش می‌باشند که به تارنما شما اذن می‌دهند تا به مخاطبان جدیدی دست یابد.

در حالتی‌که وبسایت شما مقصد میباشد، موتورهای کاوش جاده هایی می‌باشند که اشخاص را به وبسایت شما منتهی می نمایند. به عبارت دیگر، موتورهای کاوش ترافیک تازه و هدفمندی را به وبسایت شما ارائه می‌دهند. مثلا در‌صورتی‌که در تارنما خویش کفش می فروشید، گوگل اشخاصی را برای شما ارسال می نماید که به صورت خاص در‌پی خرید کفش میباشند. به این ترتیب درصورتی که بتوانید تارنما خویش را به کاغذ نخستین گوگل برسانید، مجال های باورنکردنی به دست خواهید آورد. آیا می‌خواهید وب سایت شما دارای اعتبار بوده و در مرتبه های بالای حاصل کاوش باشد؟ بله؟ به همین ادله میباشد که بهینه سازی بسیار اساسی میباشد. در مقاله “چرا بهینه سازی اساسی میباشد” به طور کامل تری به‌این مورد پرداخته ایم.

کلیت seo معمولی به حیث می‌رسد… صحت دارد؟ بهتر، پس بیایید استارت کنیم. در اینجا روند استارت یادگیری seo را آورده ایم:

مرحله 1: یک منبع برای مبتدیان پیدا نمایید
سفارش می‌کنم با یک استراتژی بهینه سازی بهتر آغاز نمائید و برای خویش یک “ابزار یافتن لغات کلیدی” مانند GrowthBar تنظیم فرمائید. برای یک هجرت زمانبر خیس در یادگیری بهینه سازی، شایسته ترین جای “راهنمای seo رادزاد برای مبتدیان” میباشد.

تیم ای از اشخاص ماهر در رادزاد، seo را به بی آلایش ترین و شادی بخش ترین رویه ارائه داده اند.در حال حاضر مهیا باشید این منبع به طور کاملً بدون پول میباشد. بقیه منابع شایان توجه به لهجه انگلیسی عبارتند از:

Search Engine Optimization Starter Guide از گوگل
The Beginner’s Guide to بهینه سازی از وبسایت MOZ

برچسب ها سئو در مشهد ,
بازدید : 11
پنجشنبه 12 اسفند 1400 زمان : 10:01


برای ساخت ترافیک کاوش به سمت تارنما‌تون، می بایست از تیم‌ای از لغت ها کلیدی برای درجه‌بندی به کارگیری فرمایید سئو در مشهد که به‌طور ماهانه وسعت مناسبی از کاوش رو در مرز و بوم غرض شما داشته باشن.

اولی گام در‌این فرآیند اینه که مسئله‌تون رو در Ahrefs Keywords Explorer وارد نمائید تا ایده‌هایی رو به شما بده. [اینجا لیستی از ابزارها و طریق‌های دیگری برای یافتن «لغات کلیدی با وسعت بالای کاوش» رو می‌تونید ببینید.]

برای دسترسی بدین قسمت در Ahrefs Keywords Explorer به این‌ترتیب کار نمایید:

به شیت‌ی Keyword Explorer مراجعه‌کنید.
مسئله رو تایپ نمایید.
مرز و بوم رو تعیین نمایید.
روی Explore کلیک نمائید.
این گزارش مبنی بر واحد سنجش کاوش تیم‌بندی‌گردیده، پس شما می‌‎تونید خیلی سریع کلمه ها کلیدی جالب رو پیدا کرده و در نرم‌افزار‌ی محتواتون اون‌ها رو بکار ببرید.

اگرچه…

۵. لغت ها کلیدی شبیه رو در یک زمینه گروه‌بندی فرمایید (و سپس درجه‌بندی رو برای همگی‌ی اون‌ها ایفا بدید)
گوگل داره در دانستن رابطه ها میان عبارات کلیدی خیلی هوشمندانه‌خیس از پیشین شغل می‌کنه.

برای مثالً لغت ها کلیدی « guest blogging» و « guest posting» خیلی مشابه همدیگه‌اند درسته؟

تعدادی سال پیش، برای اینکه در هر دو واژه و کلمه‌ی کلیدی سکو بگیرید می بایست دو نوشته‌علمی منقطع می‌نوشتید.

ولی امروز اگه شما یه نوشته‌ی علمی بهتر با واژه و کلمه‌ی کلیدی «guest blogging» بنویسید، گوگل می‌دونه که مقاله شما رو بایستی برای کلیدواژه‌ی «guest posting» هم درجه‌بندی کنه. حتی اگه در هیچ مکان شیت به‌این عبارت اشاره نکرده باشین.

براین اساس، با اینکه گزینش کلمه ها کلیدی «مهم» و درست اهمیت داره البته نیازی وجود ندارد که مطلقاً برای لغت ها کلیدی‌ای که قصد مرتبه دریافت کردن در اون‌ها رو دارید محتوای جدا‌ای ساخت‌و‌ساز نمائید.

ضرری نداره اگه از یکسری آیتم از این لغت ها کلیدی دارای ربط در محتواتون به کارگیری فرمایید البته زیاده‌روی نکنید.

مهمترین چیز اینه که برای زمینه کلمه و واژه‌ی کلیدی‌ای که مدنظرتون است، شایسته ترین محتوای در دسترس رو ساخت‌و‌ساز نمائید و چند پیوند کیفیت عالی رو برای اون بسازید.

۶. حواستون به کلمه ها کلیدی تازه باشه و کوشش فرمایید جزو او‌لین اشخاصی باشید که از این مهمونی ترافیکی غایت منفعت رو می‌برن
داده‌های مربوطه به عبارات کلیدی بسیار بهتر‌اند البته یه نقص‌ خیلی اصلی دارن – این داده‌ها مدام یه نادر دیرین‌اند. خُب بالاخره داریم به داده‌های قبل نگاه می کنیم.

پس حواستون به عبارات کلیدی «تازه و در حالا پیشرفت» و اونایی که دارن مُد میشن باشه؛ کلماتی که وسعت جستجوی اون‌ها در اکنون بالا رفتنه.

Google Trends یه ابزار خیلی عالی برای اینه که بفهمیم منحنی یه کلمه و واژه‌ی کلیدی خاص چه روندی رو در پیش‌گرفته.

شاید یکی‌از این پایانی «بحران‌هایی» که در صورت‌بوک مطرح گردیده بود رو چشم باشید. معضل اینه که هرروز 22 تکان شنا سوئدی اجرا بشه و این فعالیت برای 22 روز ادامه داشته باشه تا دوراندیشی همگانی نسبت به پیشگیری از قتل نفس کهنه سربازها بالا بره.

اگه الآن داده‌های مرتبط با واژه‌ی کلیدی «22 pushup challenge» رو محاسبه کنیم، چیز خاصی نمیبینیم.

ولی اگه همین واژه‌ی کلیدی رو در Google Trends وارد کنیم، می بینیم که فعلا، جستجوی خیلی متعددی با به کارگیری از اون داره اجرا می‌شه.

برچسب ها سئو در مشهد ,
بازدید : 10
چهارشنبه 11 اسفند 1400 زمان : 10:06


برای مشاهده نرخ پریدن یا این که بانس ریت یک تارنما در گوگل آنالیتیکس می بایست به قسمت Audience > Overview رجوع‌نمایید. سئو در مشهد تصویر تحت یک مثال از نرخ پریدن تمام وب سایت را در گوکل آنالیتیکس آرم میدهد.

این بانس ریت که به شما نشان داده میشود، یک بانس ریت کلی میباشد. مجموعاَ یک تارنما تعدادی نوع بانس ریت داراست. در واقع نرخ پریدن هر یک از صفحه ها را که یوزرها وارد آن گردیده اند و بیرون گردیده اند را علامت میدهد. افزون بر آن بانس ریت را نسب به پلتفرم های متعدد که با آن وارد تارنما گردیده اند مانند، تلفن همراه ، تبلت، لپ تاپ را نشانه میدهد. در تصویر تحت نرخ پریدن هر شیت در ردیف بانس ریت اکران داده شد‌ه‌است.

آیا بانس ریت یا این که ضریب رجوع بالا مدام نشان بدی میباشد ؟
نه، ترازو نرخ پریدن یا این که ضریب برگشت یک تارنما رابطه متعددی با واحد سنجش محتوایی که در وب سایت قرار میگیرد، داراست. و ممکن میباشد همگی داده ها مایحتاج مخاطب در ورقه فرود وجود داشته باشد و نیاز به جستجوی بیشتر نباشد. همانگونه که گفته شد نوع وبسایت در نرخ پریدن تاثیر گذار است، مثلا در صورتی‌که در یک تارنما صفحه ها متعددی وجود داشته باشد که اطلاعاتی مانند نشانی، شماره تلفن و غیره وجود داشته باشد، بالا بودن بانس ریت تماما طبیعی میباشد. چون استفاده کننده با مفتوح کردن یک شیت به همه داده ها مد حیث خویش میرسد.

خوشبختانه الگوریتم های گوگل در این باره بسیار هوشمندانه فعالیت می نماید و این بالا بودن نرخ پریدن را به ذیل بودن محتوی تارنما و نارضایتی یوزرها ربط نمی دهد و مرتبه بندی وبسایت شمارا کاهش نمی دهد.

اما به صورت کلی خوب میباشد که محتوای که در وب سایت قرار می‌گیرد یا این که طراحی وب به طوری باشد که استفاده کننده را بسیار مشغول خویش نماید و اورا به گونه ای تشویق نماید که به دیگر صفحاتی که در وب سایت وجود داراست رمز بزند.

برای محاسبه درجه و بهبود seo یک تارنما نباید به تنهایی به نظارت نرخ پریدن یک وبسایت بسنده کرد. چون همین یک فاکتور نمی تواند بررسی دقیقی از آمار وبسایت را ارائه دهد. خوب میباشد که نرخ پریدن را در کنار فاکتور های دیگر ی مانند نوع تارنما، محتوا، محصول ها و مفاد دیگر نظارت کرد.

کارداران اثرگذار در نرخ پریدن وب سایت چه می باشند؟
عارضه ها زیادی در صدر بودن و اثرگذار بودن نرخ پریدن یک تارنما تاثیر گذاز میباشد، ما در اینجا 10 برهان ارتقاء بانس ریت را نظارت خوا‌هیم کرد.

۱- تارنما تک کاغذ‌ای
یکی معمولی ترین و اولی ادله های ارتقا نرخ پریدن در یک تارنما ذیل بودن تعداد صفحاتی که در یک وب سایت است. به همین ادله پایبن بودن تعداد صفحه ها یا این که تک شیت ای بودن یک تارنما، منجر ارتقا نرخ پریدن وبسایت میگردد.

۲- سرعت بار گذاری و لود تارنما
همان گونه که گفته شد سرعت تارنما هم به طور بی واسطه و هم غیر بدون واسطه در نرخ پریدن وب سایت تاثیر گذار میباشد. کلاً با زیر بودن سرعت یک وب سایت استفاده کننده شکیبایی متعددی برای بالا وارد شدن مطالب نمی نماید و مبادرت به سوراخ وبسایت می نماید.

برچسب ها سئو در مشهد ,
بازدید : 7
دوشنبه 9 اسفند 1400 زمان : 10:14


5. سرعت وبسایت

یک کدام از دیگر از مهم‌ترین دست اندرکاران تاثیر گذار در سئوسایت، سرعت آن است. در حالتی که سرعت سئو در مشهد لود صفحه های وبسایت شما تحت باشد، استفاده کننده ورقه را بسته و ممکن میباشد ابدا دیگر وارد وبسایت شما نشود. پس مسلما اندازه هر شیت و واحد سنجش سرعت بار گذاری آن را ارزیابی نمایید. برای اینکار می‌توانید از ابزار آزمایش سرعت گوگل به کار گیری فرمائید.

6. پباده سازی برای صفحه های گوشی

یک کدام از مواقعی که در طراحی وب و درسال 2020بر آن تاکید متعددی می‌گردد، پباده سازی واکنشگرا بودن تارنما میباشد. وبسایت شما می بایست در همه صفحه ها مانند دسکتاپ، تبلت و تلفن همراه تماما قابل روئت باشد و برای آن پباده سازی خواهد شد یعنی استفاده کننده هنگامی که از تلفن همراه گوشی تارنما شما آنالیز میکند، بدون چاره نباشد روی آن زوم نماید. براساس تارنما ورنک، یکی‌از موردهای امتیاز دهی به وبسایت و موءثر درسئو وبسایت، پباده سازی صفحه ها وب سایت برای موبایل های تلفن همراه است.

7. سازش

صفحه های وبسایت شما بایستی در همه مرورگرها به صحت آرم داده گردد. اما شما میتوانید در ورقه نخستین به یوزرها اعلام فرمائید که برای دسترسی عالی از مرورگر خاصی به کار گیری نمائید.

8. فونت

اندازه فونت استاندارد برای وبسایت دست کم 14 است. کوچکتر از آن منجر میشود استفاده کننده نتواند به صحت محتوای شما‌را بخواند و در غایت تارنما شما سوراخ خواهد کرد.

9. پیمایش درون سایت

یک اصل اساسی در ساخت وب سایت وجود دارااست: " استفاده کننده با سه کلیک می بایست به مقصود خویش در سایت شما رسد." در‌صورتی‌که نتواند به غرض و غرض رسد، وبسایت شمارا رخنه‌ خواهد کرد. منوها که او‌لین ابزار پیمایش میباشد بایستی در کلیه صفحه های وجود دارااست تا استفاده کننده بتواند به راحتی در صفحه های شما پیمایش نماید

برچسب ها سئو در مشهد ,

تعداد صفحات : 0

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 233
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 31
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 1
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 34
 • بازدید ماه : 32
 • بازدید سال : 119
 • بازدید کلی : 7979
 • کدهای اختصاصی